Parkai ant vandens ir sausumos gali būti surenkami į standartinio dizaino parkus ar sukuriami unikalūs pagal Jūsų poreikį. Pripučiamų vandens parkų detalės gali būti naudojamos ir kaip atskiras vienetas. Universalus detalių dizainas leidžia surinkti įvairias norimas konfigūracijas, modeliuoti parkus, juos plėsti ir keisti prijungiant naujas detales.

Pripučiami parkai suteikia galimybę suptis, čiuožti, šliaužti, šokinėti ir nušokti nuo tam skirtų figūrų. Šie parkai tinka visai šeimai tiek sportui, tiek žaidimams. Parkus galima formuoti taip, kad jame būtų keletas sudėtingumo lygių. Taip parkai pritaikomi mažiausiems ir itin gerai sportiškai pasirengusiems lankytojams.

Visos dalys yra gaminamos ir atnaujinamos naudojant naujausias technologijas, kad atitiktų aukščiausią kokybę ir saugos standartus EN 25649. Kiekviena pagaminta detalė pereina per 5 kokybės kontrolės punktus. Pripučiamų vandens parkų dalys gaminamos iš trijų sluoksnių sustiprinto 0,9 PVC audinio, taip užtikrinamas produkto ilgaamžiškumas.

MB “Coffee break LT”

Veiverių g. 9B-62, 11346, Vilnius

arunas@jumpstar.lt

andrius@jumpstar.lt

+370 688 11444

+370 676 37692

© 2020 All Copyrights Reserved to JumpStar, MB "Coffee break LT"